Comfy

(19)

Dlaczego Comfy?

Jakiś czas temu świat na chwilę się zatrzymał. Właśnie wtedy, zmuszeni do pozostania w domu, nauczyliśmy się pracować, odpoczywać i uczyć w swoich czterech ścianach. Homewear stał się wówczas jednym z popularniejszych działów branży modowej, prężnie się rozwijając. Odzież domowa nie określa jednak w pełni tego, co mamy do zaoferowania. Przemyślane formy, klasyczne kroje, niepowtarzalne kolory – to, co oferują nasze modele nie może ograniczać się wyłącznie do pozostania w domu. Tak powstała kolekcja Comfy. Stylowa, dopasowana do potrzeb Kobiety aktywnej, która chce czuć się i wyglądać dobrze. Doskonałe niemal na każdą okazję – wyjście z koleżanką, zakupy, zabawa z dziećmi, relaks. Wszechstronność to niebagatelna zaleta tej kolekcji!

 

Wygody nie można sobie odmawiać

Warto mieć w swojej szafie ubrania, które sprawdzą się przy realizacji zadań specjalnych! Sobotnie zakupy w zatłoczonym centrum handlowym, wyjście na długi spacer czy najzwyczajniej relaks przed ekranem telewizora. Komfort nie wyklucza rewelacyjnego wyglądu! Dział Comfy to połączenie piękna i wygody. To, że zakładamy dres nie oznacza, że nie możemy jednocześnie wyglądać stylowo! Między innymi dlatego nasze produkty są doskonałe również na casualowe wyjścia ze znajomymi! Swobodna stylizacja nie musi być nudna. W końcu nic nie napędza do działania tak jak dobre samopoczucie.

 

Najważniejsze są szczegóły

Nasze produkty tworzymy z materiałów najwyższej jakości. To zapewnia wysoki komfort użytkowania, jednocześnie nadając niezwykle estetyczny wygląd naszym ubraniom. Mięsiste sploty dają poczucie, przyjemnego dla ciała, otulenia. Dzięki wykorzystaniu naturalnych tkanin szyte przez nas ubrania pracują wraz z sylwetką, pozwalają ciału oddychać. To bez wątpienia jeden z wielu powodów, dla którego tak chętnie po nie sięgamy. Projektując konkretne modele stawiamy na niepowtarzalność. Dopieszczamy szczegóły, dopracowując hafty i grafiki, widoczne na naszych produktach. Finalnie te nieoczywiste elementy skupiają największą uwagę, ciesząc oczy.