Piękno ma różne oblicza.
Jednym z nich jesteś właśnie Ty!
Naree Team

O marce

Naree to marka odzieżowa, specjalizująca się w projektowaniu i szyciu ubrań dla Kobiet. Za jej sukces odpowiedzialni są Kamila i Arek Piwowarscy. Chęć stworzenia jakościowych, oryginalnych, a zarazem uniwersalnych ubrań zaprowadziły Kamilę do zmierzenia się ze światem mody. Jej idee, niewymuszony styl i naturalna charyzma były przepustką do powstania marki.

Pierwsza sukienka wyprodukowana przez Naree trafiła do sprzedaży w grudniu 2019 roku. Od tamtej pory stale doskonalimy się w tworzeniu ponadczasowych i funkcjonalnych ubrań, które wyróżniają nieszablonowe kroje i wyjątkowe wzornictwo. Od początku wiedzieliśmy, że nie chcemy przebierać kobiet. Zrozumienie zróżnicowanych potrzeb i punktów widzenia było kluczowym procesem. Ubrania Naree z założenia miały być dodatkiem, podkreślającym walory kobiecej sylwetki. Filarem Naree jest Kobieta! Marka została stworzona przez Kobietę dla Kobiet, a na przestrzeni lat zdołała zrzeszyć dziesiątki tysięcy przedstawicielek płci pięknej z całego świata. Naree Girls to społeczność kobiet, które łączy niepowtarzalny styl i zamiłowanie do mody. Dzielenie się inspiracjami jest często źródłem powstania wielu niebanalnych stylizacji, zapewniających mnóstwo satysfakcji naszym Klientkom. Dodatkowo na każdym etapie rozwoju Naree zdecydowaną większość zespołu stanowiły Kobiety. Obecnie markę współtworzy ponad trzydzieści specjalistek, pełnych pasji i zaangażowania. Co ciekawe, nazwa marki również jest kobietą! W języku gudżarati, czyli jednym z języków, którym posługują się mieszkańcy Indii, NAREE to w dosłownym tłumaczeniu KOBIETA.

Zróżnicowane potrzeby i upodobania Klientek skłoniły nas to tworzenia ubrań uniwersalnych, takich które z powodzeniem będzie można wykorzystać na różne okazje. Sukienki szyte w Naree z łatwością można wystylizować w elegancki, jak i casualowy sposób, dokładnie tak jak koszule i bluzki! Zależało nam, aby jeden produkt mógł towarzyszyć właścicielce podczas wyjątkowej okazji, jak i na co dzień. Tworzymy ponadczasowe i oryginalne projekty, inspirowane modowymi trendami. Modyfikujemy je tak, aby wyglądały stylowo nie tylko przez jeden sezon. Cechujemy się niebanalnym wzornictwem i niewymuszonym stylem, który pozwala idealnie połączyć luz, elegancję i kobiecość. Nasze ubrania dostępne są w sprzedaży internetowej oraz w sklepie stacjonarnym w Krakowie, przy ulicy Krakowskiej 35. Z dumą możemy przyznać, że ubrania Naree są szyte w Polsce. Współpracujemy ze szwalniami w całym kraju, zwracając uwagę na warunki pracy osób, którym udało się przekuć nasz projekt w realny produkt. Interesuje nas pochodzenie tkaniny i jej jakość, dzięki której nasze ubrania mogą latami gościć w garderobach Naree Girls. W głównej mierze stawiamy na produkty pochodzenia naturalnego, zapewniające estetyczny wygląd i wysoki komfort noszenia.

Planując produkcję bierzemy pod uwagę zdanie naszych Klientów, tak aby szyte przez nas ubrania odpowiadały ich potrzebom. Staramy się aby to co wpuszczamy do obiegu znajdowało miejsce w szafie naszych Naree Girls na wiele sezonów, nie tylko dzięki wysokiej jakości produktom, ale również dzięki zachwycającym wzorom i krojom. Monitorujemy każdy etap produkcji – od projektu, po proces pakowania i wysyłki. Bazujemy na krótkich łańcuchach dostaw. Worki, w których wysyłamy produkty Naree są w pełni kompostowalne, co oznacza, że rozkładają się w sposób szybszy i lepszy dla środowiska niż worki plastikowe. Działając w duchu #zerowaste zachęcamy by wykorzystywać je ponownie! To samo dotyczy naszych pudełek – posiadają one dwa paski klejowe, dzięki czemu można nadać im drugie życie. Nasze opakowania są objęte certyfikatem FSC, który daje gwarancję wysokich standardów, ukierunkowanych na wspieranie odpowiedzialnej gospodarki leśnej w skali globalnej. Jesteśmy świadomi tego jak branża odzieżowa wpływa na środowisko, dlatego do mody staramy się podchodzić etycznie. Mamy ogromny szacunek dla ludzi, którzy współtworzą z nami nasze projekty, ale także działamy w trosce o środowisko – stawiamy na jak najmniejszy udział plastiku w procesie pakowania i wysyłania produktów, sięgamy po materiały naturalnego pochodzenia. Dbamy o krótkie łańcuchy dostaw oraz o to, by nasze ubrania powstawały z poszanowaniem pracy i godności człowieka. Jednocześnie robimy co w naszej mocy abyś w naszych ubraniach czuła się wyjątkowa! Przełam konwenanse i sama zdecyduj jak chcesz je nosić!