„Dwudziestoletnia Mila bała się samotności. Dziś walczę o to, aby ten strach odsunąć jak najdalej. Moja droga zawodowa jest dowodem na to, że wygrywam tę walkę i wychodzę z ram, każdego dnia. Jedna rzecz, którą zawsze powtarzam otaczającym mnie Kobietom jest taka, żeby nie bać się bycia sobą. To może brzmieć banalnie, ale w świecie pełnym kreacji, bycie sobą powinno być najsilniejszym trendem w życiu, wbrew towarzyszącym nam lękom.”
Mila Piwowarska
Empowered beauty by Naree
Dziewczyna. Kobieta. Żona. Matka. Przyjaciółka. Siostra. Partnerka. Nieznajoma. Każdego dnia świat próbuje zamknąć Cię w ramach. Zaszufladkować. A Ty każdego dnia stawiasz mu czoła. Odchodzisz od utartych schematów. Stajesz się jeszcze silniejsza. Twoje działania krzyczą głośniej niż opinie innych. Jesteś naszą inspiracją, źródłem każdego projektu. Nasze garnitury zostały stworzone, aby dotrzymać Ci kroku w świecie pełnym ram. To Ty pomożesz im wyjść poza schemat.
Garnitur był więziony w ramach przez długie lata. Stanowił symbol męskości i władzy. Kojarzył się z elegancją i pracą za biurkiem. Dziś, jest wyrazem kobiecej siły i wszechstronności. Z impetem wkroczył do mainstreamu, pokazując światu zupełnie nową, casualową odsłonę. Ograniczenia nie istnieją. To Ty tworzysz zasady. Nie musisz wybierać pomiędzy elegancją, a byciem sobą. Możesz stworzyć własną definicję stylu z garniturem w roli głównej.
Wiosenna kolekcja Naree to dowód na to, że Twoja pewność siebie nie potrzebuje mundurka. Nasz garnitur ma być wyrazem Twojego charakteru. Ma służyć Tobie, nie całemu światu. To Twoja baza, na podstawie której stworzysz unikalną historię swojej codzienności. Twoja pewność siebie będzie tak samo widoczna w fioletowym garniturze noszonym do sneakersów, co w czarnej wersji ze szpilkami. Ty byłaś inspiracją na jego powstanie i tylko Ty możesz decydować jak chcesz go nosić.