MORE

(15)

Naree More to nowe oblicze marki. To kolekcja stworzona z myślą o Kobietach, które cenią nowoczesny design w minimalistycznym wydaniu. Materiały, z których powstała kolekcja MORE, cechują się wyjątkowymi, mięsistymi splotami i ciekawą teksturą. Są oryginalne i trwałe. Doskonale prezentują się w połączeniu z prostymi krojami naszych projektów. Tworząc kolekcję MORE położyliśmy jeszcze większy nacisk na detale. To one definiują niepowtarzalny charakter kolekcji, uwydatniając czyste linie i minimalizm. Detale to niewielkie elementy układanki, dzięki którym pozornie proste modele nabierają zupełnie innego wyrazu. Unikatowe guziki, wykończenia z ozdobnego sznurka czy interesujące wzory, przyciągają wzrok i wyróżniają kolekcję More.

Minimalizm idzie w parze z kultem naturalnego piękna

W kolekcji More dominują jednolite odcienie i subtelne, roślinne wzory. Nasze ubrania mają podkreślać kobiecą urodę, nie dominując naturalnego piękna. Kolekcja została wykonana z materiałów naturalnego pochodzenia, co gwarantuje stylowy wygląd i pełen komfort. Naree More to manifestacja pewności siebie. Zależy nam na tym, aby każda Kobieta czuła się w niej wyjątkowo. To przekonanie sprawi, że kolekcja More pozwoli błyszczeć, pozostając delikatna, minimalistyczna i prosta. Unikalne kroje wydają się być wielowymiarowe dzięki detalom. Delikatne marszczenia czy asymetryczne przeszycia potrafią ożywić pozornie prostą sukienką i nadać jej stylowego charakteru. Detale są jak tajemnice, które odkrywamy w naszych ubraniach, i które pozwalają poczuć się wyjątkowo.

Wyraź swoją osobowość z kolekcją More

Moda to jeden z najlepszych sposobów na wyrażenie swojej osobowości. Minimalistyczne projekty z niebywałą łatwością wpiszą się w kobiecą garderobę. Mogą być idealnym bodźcem do wprowadzenia zmian. Dodatkowo dzięki ulubionym akcesoriom można stworzyć z ich udziałem modną stylizację, wpisującą się w bardzo różne gusta. Diabeł tkwi w szczegółach, a mniej znaczy więcej – każdy przynajmniej raz w życiu usłyszał jedno z tych popularnych powiedzeń. Możemy zagwarantować, że jeśli chodzi o świat mody z pewnością nie są to puste frazy. Stworzenie kolekcji w duchu minimalizmu i prostoty mogłoby sprowadzić się do basicu. Naree chce dać coś więcej. Kluczem do zrozumienia kolekcji More jest umiejętność dostrzeżenia niewielkich, a jednocześnie niezbędnych detali. To one przekształcają proste formy w coś naprawdę niezwykłego! Naree More pozwala wyrazić osobowość, przez swój indywidualny charakter.